Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hajlandó lennél költségtérítés...

Hajlandó lennél költségtérítést fizetni csak azért, hogy ne legyél röghöz kötve?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 17. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ostoba szerződéseket kell kötni, hanem meg kell teremteni annak a lehetőségét, hogy aki itthon akar érvényesülni a diplomájával, az megtehesse.


Régen rossz, ha egy szerződés miatt vagyok röghöz kötve és nem azért dolgozok az országban a diplomámmal mert nekem így jó.

2011. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én valahogy rászedném a szüleimet, hogy segítsenek ki, vagy előbb venném fel a diákhitelt, de engem senki nem fog röghöz kötni - különösen, hogy az osztrák határ mellett élek. Minél előbb el akarok innen menni, és ezért még fizetni is hajlandó vagyok.
2011. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akinek a költséges szakra nincs pénze, annak arra sincs hogy diploma után rögtön kimenjen külföldre, max ilyen itt a piros hol a piros alapon, azaz hogy vagy bejön vagy nem. Akinek meg pénze van azt jó hogy nem fogja visszatartani. Vagyis ismételten csak a gazdagok járnak jól. Gratulálok Magyarország.


(Ja ez nekem nem gond, én is költségesre mennék, csak elmondtam a véleményemet)

2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!