Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetek, ha lekéstem az...

Sasi18 kérdése:

Mit tehetek, ha lekéstem az egyetemi minor/szakirányválasztást?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem minort felvenni (ELTE-BTK töri szak, magyar tanárit akartam minornak). Azt szeretném tudni, hogy, ha voltak eddig is minoros óráim, illetve ez után is lesznek, van-e valami hátrányom belőle, hogy nem vettem fel. Jövő félévben felvehetem? Emiatt tovább kell majd egyetemre járnom?
2011. júl. 15. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Minorra jelentkezés csak a tavaszi félév végén van, tehát jövő tavasszal jelentkezhetsz legközelebb.


Viszont így biztos, hogy csúszol, ugyanis lesznek tárgyak amiket nem enged majd felvenni az ETR, csak azoknak, akik minorosok.


Én a helyedben hétfőn a TO-val indítanék, hátha megengedik, hogy soron kívül jelentkezz, akár úgy, hogy fizetsz pótdíjat. Még így is jobban megéri, mint 2 félévet ráhúzni...

2011. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!