Zoliol kérdése:

A BME miért nem top 500 egyetem? Nem annak kellene lennie? Kösz a válaszokat előre is

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozom BME-s diplomával, van sok szlovák, román kollégám. El kell, hogy mondjam, hogy még a németek se,akik elég jól informáltak hazánkról, se értékelik jobban a bme-s diplomás,mint a szlovákiás "nevenincs" diplomát, itt mi is a "nevenincs" kategóriába tartozunk, akár a gábor déneses diplomáddal is indulhatsz. Persze régen úgy volt,hogy egy gábor déneses kevesebbet tudott, ma már...egyik volt évfolyamtársam nem vették fel mellém ugyanebbe a munkakörbe, a másik magyar srác pedig a gábor dénesről jött. Úgyhogy mindenki vonja le magának a konzekvenciát.
2011. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Várok még!!!
2011. jún. 29. 15:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Nalam ugyanaz a helyzet mint az elozonel. Svedorszagban dolgozom mar 2 eve, biomernok vagyok BME-s diplomaval. Az egyetlen ok amiert alkalmaztak, mert joval kevesebbet kell nekem fizetniuk mint egy svednek. Es meg igy is tobb mint eleget keresek. Ezt leszamitva egy kalap ala veszik az osszes kozep és kelet europait, halvany gozuk sincs mi is az a bme.
2011. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mondd csak el nekik!!VÁROK MÉG!!!!
2011. jún. 29. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!