Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nincs meg a Római Jog II....

Ha nincs meg a Római Jog II. , akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem vizsgáztam le belőle a félévben. Következő éven, az szerepel a Polgári Jognál hogy előtanulmányi feltétel, a Római Jog II. Ilyenkor mi van? Felvehetem a tárgyat, de vizsgára csak akkor mehetek el belőle, ha megvan a róma? Vagy ez automatikus csúszást jelent...? :/

Egyébként ez éven is volt olyan, h pl Civilisztika feltétele hogy meglegyen a Római Jog I, vagy Magyar jogtöri II feltétele h meglegyen az I, de mégis elmentek sokan úgy vizsgára h csak a II részt teljesítették, ugyanúgy megkapták a jegyet. De most parázok kicsit h csúszni fogok ... Miskolci Egyetemről van szó egyébként


2011. jún. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

addig nem lehet felvenni polgári jog 1-et

amíg nincs meg római jog 2


sajnos ez van

2011. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utána kérdeztem, fel lehet venni
2011. jún. 28. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor csak vizsgázni nem lehet addig belőle?
2011. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. előbb meg kell lenni a róma IInek, aztán lehet menni polgári jog I.ből :)
2011. jún. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!