Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez jó téma emelt szintű...

Ez jó téma emelt szintű biológia projekthez? Vagy ez emelt szinthez kevés?

Figyelt kérdés
Az anorexiáról és bulimiáról írnék, keresnék anorexiából kigyógyult lányt, interjút készítenék vele, meg "beolvadnék" beteg lányokhoz internetes oldalakon keresztül. Utánanéznék alultápláltság veszélyeinek. Ez élég? Vagy valami "jobbat" találjak ki?
2011. jún. 24. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Emelthez szerintem ez nagyon jó. Most érettségiztem középszinten. Ha hamarabb írtad volna ezt a klassz témát, tuti ezt írtam volna.
2011. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Úgy látszik hogy akkor mégsem vagyok olyan elveszett mint gondoltam.. :D
2011. jún. 24. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, emelt szinten csak hagyományos szóbeli van. Projektmunkát csak középiskolában lehet csinálni a gyakorlati A tétel helyett, szóbelire, ha még van tanulói jogviszonyod a középiskoláddal.
2011. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam szóval középszinten lehet csinálni.
2011. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Projektmunka csak középszinten van.
2011. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy csak középszintűn lehet projektet csinálni
2011. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a tanár nekem, hogy emelt szinten is van.. :O nem értem..
2011. jún. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!