Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakra érdemes még a...

Melyik szakra érdemes még a leginkább jelentkezni? (lenn)

Figyelt kérdés

Szociológia,orosz,földrajz,nemzetközi tanulmányok.

Kb ezek jönnek szóba,szóval az ilyen,hogy menj mérnöknek,meg gazdasági szakokra című válaszok kíméljenek,mert ezekre nem hinném,h jelenkezek,meg,hogy menne el tudnám végezni.


2011. jún. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit többet kellene elárulnod magadról:

Mit szeretnél csinálni, hogyan képzeled el a jövődet? Melyik egyetemen tanulnád ezeket?

2011. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ELTÉN,vagy Pécs,Szeged
2011. jún. 24. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
én a nemzetközi tanulmányokra szavazok
2011. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányok ezek közül max. ELTE-n jó, de még ott sem nagyon piacképes. (Jómagam csak a corvinuson ajánlanám elvégezni - én is NT-s vagyok)

Szociológia hát... ha kutató v elméleti szakember akarsz lenni, esetleg szociálpolitika érdekel.

Orosz - tolmácsként, fordítóként még jó is lehet, so-so.

Földrajz - azzal tanításon kívül nem tudom, mit lehet kezdeni, de te biztos jobban tájékozott vagy.

2011. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a földrajznál tanár vagy terület- és vidékfejlesztő
2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éppen azokat a szakokat soroltad fel, amiket valószínűleg nem fognak támogatni pár év múlva, ha szétbarmolják a felsőoktatást. A mérnököt, azt fogják, mert kell. Azt mondom, inkább legyen egy jó, piacképes szakmád, a semmire ne szerezz papírt, mert a végén a mekiben, vagy a tescoban fogsz kikötni.

Orosz, földrajz tanárképzésben mehet, az még belefér.

2011. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
föcin a terület és település fejlesztés szakirányt néztem ki
2011. jún. 24. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, milyenek a képességeid, illetve mi akarsz lenni a jövőben...
2011. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!