Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyakból kell...

Milyen tantárgyakból kell erősnek lennem a rendezvényszervezőséghez?

Figyelt kérdés

lehet, hogy az szeretnék lenni, és ezért szeretném tudni, hogy milyen tantárgyakat nyomjak meg.

14/L


2011. jún. 20. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendezvényszervezéshez a legfontosabb a jó kapcsolatrendszer...ha ez nincs, akkor marad, h saját céget alapítasz, ehez kell némi közgáz és marketing, egyébkémnt pedig azt mondom, hogy keress mást, ami érdekel...én is rendezvényszervező vagyok, egy éve nem találok munkát, mert nincs kiépített kapcsolatrendszerem a jó cégekhez, saját vállalkozásra pedig nincs pénzem...
2011. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem..azért köszi :)
2011. jún. 20. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
ahhoz semmi sem kell. én már 5 éve ezt nyomom és mikor kezdtem még érettségim se volt.
2011. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és megy? befutottál? van munkád? stb. csak mert az előző válaszoló elég lelombozó vt és kiváncsi vagyok h amúgy nkd is ezek-e a tapasztalataid.
2011. jún. 21. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendezvényszervezéshez kapcsolatrendszer, kreativitás, talpraesettség, és kiváló szervező készség kell.
2011. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!