Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szóbeli érettségi 5 perces,...

Szóbeli érettségi 5 perces, mi van, ha nem tudok ez idő alatt mindent elmondani, ill. amire jegyzeteltem, leírtam a tételt, felolvashatom v csak néha nézhetek bele felelés közben?

Figyelt kérdés
ha olvasom a papírról vezethet jegyrontáshoz?
2011. jún. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha látja rajta a tanár hogy tudod, akkor lefog állítani. Esetleg mondja, hogy oké elég ennyi, és belekérdezz a tételbe még egy két dolgot, hogy azt is tudod-e.

Nem ajánlatos olvasni a lapról... a szemkontaktust mindenképp kell tartani, hisz a tanárnak felelsz, nem olvasol!:)

2011. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokan vannak, azért szűk az idő, meg azért unalmas is már nekik, de hidd el, elég az, nem kell annál többet tudni, elméletileg olvashatod, de nem ajánlom, bele-bele nézhetsz, de azért tartsd tényleg a szemkontaktust
2011. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem szabad lapról felolvasni, csak bele-bele nézhetsz a jegyzetedbe.
2011. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látja hogy tudod és teng benned a vágy, hogy elmondhasd akkor modhatod fél óráig is akár, amig tudod! Vagy leintenek, de általába végighallgatnak engem legalábbis végighallgatott a tanárom mert tudta hogy nekem 5 perc nem elég én a részletekre helyeztem a hangsúlyt azzal együtt tudtam csak elmondani a kerek törénetet és megtiszteltek azzal, hogy végighallgattak. Jó érzés nekik is hogy amit tanitottak azt viszontlátják.
2011. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!