Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű biológia szóbeli...

Középszintű biológia szóbeli érettségin kell csinálni kísérletet?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik a középszintű biológia érettségi?Az írásbeli már megvan.
2011. jún. 8. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy mit válaszottál. Projektmunkát vagy a kísérleteket? mert ha a projektmunkát, akkor az gondolom már kész van, vagyis nekünk már le kellett adni. Ha nem azt, akkor vannak vmi 'kísérlet' félék, pontosan nem tudom mik
2011. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Projekt munka?Nekünk fel se ajánlotta a tanár...én tegnap tudtam meg azt is h lesznek kísérletek :S
2011. jún. 8. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
:/ na fain tanárotok van.. hát sajnos a kísérletekben nem tudok segíteni, mert azokat nem ismerem, de hátha van vmi könyv róla a könyvtárban, vagy neten vmi anyag:/
2011. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Látom, komoly felkészítésen estél át.

Itt megtalálod a pontos vizsgaanyagot és mellette a vizsga leírását és értékelését:

[link]

2011. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Projekt munka?Nekünk fel se ajánlotta a tanár...én tegnap tudtam meg azt is h lesznek kísérletek"


erre csak annyit mondok, hogy LOOOOOL

faszán utánanézhettél a dolgoknak...

2011. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én sem tudtam, hogy lehet projektmunkát csinálni, de nálunk volt direkt ilyen kísérletezős óra. Egy növényt és egy állatot kell felismerni illetve kell egy labor kísérlet, pl egy levél keresztmetszete vagy ilyesmi.
2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a tanár dolga,hogy rendesen tájékoztasson mindenről,hogy miként is zajlik az írásbeli.De nekem még a tételsort se akarta kiadni,mivel utál a tanár.
2011. jún. 12. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
A tételsort nem is adhatja ki, azzal fegyelmi vétséget követne el. A témaköröket viszont ki kell adnia, illetve az iskolának valamilyen módon nyilvánosságra kell hoznia a vizsgázók számára, ami az igazgatóság felelőssége. Ennek semmi köze az utálathoz.
2011. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo hülye vagyok..összekevertem a tételsort a témakörrel...már össze vagyok zavarodva..nem bírom
2011. jún. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!