Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megmerjem próbálni az őszi...

Megmerjem próbálni az őszi töri középszintű érettségit?

Figyelt kérdés
Cél olyan 90%.Már van érettségim,de az nem lett túl fényes.Hogy készüljek rá?
2011. jún. 1. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozom. De szerintem nem próbálom meg. Nyáron nagyon sokat kell készülnöm előrehozott bioszra, és majd a kémiára is amit évvégén írok jövőre emelt szinten. + matek különtanár. De ha neked semmi ilyesmi nincs, akkor én megcsinálnám:)
2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd át tankönyveidet, dolgozd ki a szóbeli tételeket, vagy tanuld meg újra a korábbi szóbelire megtanultakat. Simán meglesz 90 fölött.
2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az esszékre?Azoktól parázok inkább
2011. jún. 1. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondtam, hogy tanuld meg a szóbeli tételeid előre. Nagyon sok átfedés van az esszékérdések és a szóbeli tételek között.
2011. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. jún. 1. 20:30
 6/6 anonim válasza:
Töritől nem kell parázni, tényleg csak egy kis olvasásértés, gondolkodás kell hozzá, atlaszhasználat és józan ész. Én komolyan mondom kb. Árpád-házi királyok óta nem tanultam törit, mert baromira nem érdekelt. Kémiát-bioszt tanultam helyette. Érettségi előtt átnéztem azt a 4-5 szóbeli tételt amit már kidolgoztam előtte. Nulla tudással mentem és írtam 90 %-ot.
2011. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!