Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem középszintű érettsé...

Történelem középszintű érettségit mennyire nehéz 90%-ra vagy főlé megírni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire...
2011. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Csak atlaszból, és órai figyelésből 96%-ot írtam. A középszintű érettségi nevetségesen könnyű...
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uccsó: Akkor írd meg helyettem is, köszi.
2011. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ha az ember komolyan veszi. Ha folyamatosan készülsz rá és nem hagyod az utolsó pillanatra, nézegeted az előző évi feladatsorokat és szorgalmasan tanulsz (mert hiába van minden benne az atlaszban vagy a forrásban, amit adnak, szükséges hozzá valamennyi háttértudás is), akkor menni fog.
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
énis most fogok érettségizni, atlasz nélkül és az előző évek anyagának átnézése nélkül a tesztrészét 6hibásra írtam. szerintem ha átnézem még a régi leckéket és könyveket akkor klaszat írok:) javaslom nekedis:)
2011. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!