Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappalira felvételinél van...

Nappalira felvételinél van korhatár?

Figyelt kérdés
aki nappalira jár,annak minden nap van órája? vagy lehet úgy csinálni,hogy ne minden napra jusson? van pl tesi meg ilyenek?
2011. máj. 22. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Középiskolában van korhatár(23év) de egyetemen nincs. Egyénileg állitod általában össze a tanrended. Tesi nálunk 2félév volt,kertészmérnököknek 4félév. Lehet olyat csinálni hogy ne minden nap legyen óra.Nekem hétfőn pénteken nem volt órám.Kedden is csak pl fizika gyak és matek és tesi.ezzel délig végeztem.nálunk ugy volt hogy h k gyakorlat/csoport bontásban,szerda,csüt előadás,péntek 3*45perces előadás és utána ha azt vetted fel akkor gyakorlat. Én BCE-ÉTK ra jártam élelmiszermérnöknek.. Tesi nem minden suliban van. Asszem a felsőfokú szakképzéseknél nincs tesi.
2011. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Felsőoktatásban nincs korhatár, viszont egy bizonyos kor után úgy tudom, nem lehet államira járni, csak fizetősre (ez asszem olyan 40 év körül van, nem tudom biztosan).

Ha van rá mód, össze lehet úgy hozni az órarendet, hogy ne legyen minden nap óra, de nem mindig sikerül. Legalább is nálunk a legtöbb kötelező órából egy időpontot hirdetnek meg, aztán ha tetszik, ha nem, fel kell venni. Kivéve a szemináriumokat, ahol általában csoportbontás van, vagy hasonlók, ott össze lehet hozni, hogy kedvező időpontban legyen.

Nekem nincs tesi, az nem kötelező nálunk, de hallottam, hogy régebben mindenkinek kellett valami sportot választani.

2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik,gyerekek mellett járnék és nappalin több a lehetőség.. a tesivel bajban lennék, 34 évesen nem szívesen tornáznék 18 évesekkel.. köszi a válaszokat!
2011. máj. 22. 18:01
 4/16 A kérdező kommentje:
chatty,te mire jártál? köszi!
2011. máj. 22. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerösöm nappalira járt kertészmérnökként.,Miután kirepültek a gyerekek utána kezdte nappalin az egyetemet.elötte "sima"virágkötö volt. a tesit kimondottan élvezte aerobikra járt velünk együtt:) (első)
2011. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja,hogy ilyen tesi óra!! :) az nekem is bejönne :)
2011. máj. 22. 18:19
 7/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a tesit ki lehet váltani aerobic és egyéb testmozgással. A SE-ETK-n csak 28 éves korig kötelező a tesi nappalin, afölött nem. És úgy tudom, hogy amíg nem használta el valaki az államilag támogatott éveit addig járhat, nincs korhatár.

Kisgyerek mellé lehet kérni kedvezményes tanrendet is. Sok függ attól, hogy hova jelentkezel.

Tényleg, hova mennél? :)

Amúgy én is gyerekek mellett járok, csak nem nappalira. :(

2011. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

még nem tudom,sok minden érdekel.. ősztől oviba mennek,férjem nem akarja h dolgozzam,viszont szeretné ha boldog lennék és ha érdekel valami mennék tanulni. így nekem a hétköznapi suliba járás lenne jobb,nem a hétvégi.


andragógia,pedagógia,pszichológia érdekelne főleg

2011. máj. 22. 20:46
 9/16 A kérdező kommentje:
te hová jársz?
2011. máj. 22. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szülésznőnek tanulok. :)Levelezőn nincs tesi. :D
2011. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!