Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettségire felkészítő könyv?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek, amely taglalja az emelt szint követelményeit vagy kiegészítő anyag 1 kötetben. Nem feladatgyűjtemény keresek és nem is Mozaik könyveket. Tudtok segíteni?
2011. máj. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből a könyvből tanultam, igaz közép szinten érettségiztem, de egy-egy témakör után le van írva az emelt szintű követelmény is!!!:)

Imádom, egy csomó rajz van benne, nagyon részletes:

Biológia (Mándics Dezső - Dr. Molnár Katalin)

2011. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia sztem nagyon jó könyv én is most ebből tanulok:

Juhász Katalin -Vargáné Lengyel Adrien

130 tétel biológiából emelt szint-szóbeli

2011. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
sztem meg kémia könyv szerves részét tanuld meg,aztán biosz mozaikosok és ha be tudod szerezni vhonnan a régi,fehér szerényis könyveket akkor azokat érdemes mert sok dologra kitérnek.oláh zsuzsás könyvek nem olyan jók de ha jó érettségit akarsz,akkor azt is át kell nézni mert bizottsági tag asszem. am most érettségiztem tegnap,a megoldókulcs alapján 5 hibám van az emelt bioszon.
2011. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Panemsulis könyvet is sokan dicsérték. Az elvileg a követelményrendszer alapján készült.
2011. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a Mozaiknak van csak olyan könyve, ami a 2010-es követelményt dolgozza ki. Biológia érettségire készülőknek 1-2. Érdemes előtte átfutni valami alaptankönyvet, mert elég tömény.
2011. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!