Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a Szerényi-Faz...

Megéri megvenni a Szerényi-Fazekas féle nagy biológia könyv 2. részét?

Figyelt kérdés

ezt:

[link]

őő érettségizni fogok majd bioszból emelten, de meg vannak már Szerényi emelt szintű könyvei I-IV-ig (Műszaki).

Ez a könyv mennyivel jobb? Meg van valakinek?


2011. máj. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vedd meg, ha ennyire érdekel a biosz... de ha csak az érettségi miatt akarod akkor semmiképp, ugyanis teljesen elég az amiből most tanulsz. Az a titka az emelt biosznak, hogy RENGETEG gyakorló feladatot csinálj! Meg régi érettségiket...

Én 2 könyvből tanultam (mozaikos, panemsulis + a szerényi féle zöld tesztkönyv) és nekem bevált! Jó lett az érettségim, és fel is vettek ahova akartam.

Úgyhogy csak hajrá!:)

2011. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Büdös életben nem láttam a könyv első részét sem, de 95%-os emeltem lett. (Nem ma volt, igaz, öt éve.) A gyakorlófeladatok voltak akkor is a fontosak, most is. A többi elhanyagolható. Szerintem ne invesztélj bele, lesz egy könyved, amit többé nem használsz semmire.
2011. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

érdekel a biosz, érettségitől függetlenül is:) Most úgy sincs pénzem, de majd egyszer megveszem... Amúgy az első része nem is érdekel, a növénybiológiát rühellem, örülök, ha érettségire megtanulom, ami kell belőle.

Az a panemsulis könyv, amit linkeltél, az emelthez is van, vagy csak középhez? /pillanat Szerényinek azt a nagy zöld biosz feladatgyűjteményét használom, az nagyon jó. De ha mondanátok még párat, megköszönném:)

2011. máj. 8. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a panemsulis könyv, ez fel van osztva emelt és középszint szerint, de ha CSAK ebből tanulsz az nem elég: [link]

Ennek van egy feladatgyűjteménye: [link]


Én feladatgyűjteményt ezeket használtam: a zöld szerényis, a panemsulis fgy. és régi érettségik!

Tk-ből meg mozaikosból tanultam, elolvastam vagy 3szor a panemsulisat. De megvolt még ami neked is, a Szerényi féle 4 kötetes tk.

2011. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!