Munka amiben sokat lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Olyan munkát szeretnék aminek a kommunikáció az alapja. Nagyon jó a beszélőkém, bármit kimagyarázok, elmagyarázok, imádok beszélni, és szeretek emberek között lenni. Tehát valami olyan kellene ahol ezt tudom használni. Szeretnék egyetemre menni, de igazából nincs ötletem miben tudnám ezt kamatoztatni. Ti mit mondanátok? tapasztalat? és ha lehet azt is írjátok oda, hogy melyik egyetem, vagy főiskola. :) köszönöm a válaszaitokat :)
2011. máj. 10. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A papok is a beszédből élnek. Istenem, egy jó hosszú prédikáció, mennyi endorfin képződésével járna számodra!


Viszont van egy mondás, hogy aki sokat beszél az más aljasságokra is képes.

2011. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"aki sokat beszél az más aljasságokra is képes."

Ezt most mire érted?...

2011. máj. 19. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem Rád. Olyakra akik nem fogják fel, hogy a partnereknek is lehetnek jó, mélyenszántó gondolataik, de nem engedik, a világért sem engedik szóhoz jutni. Megalázzák, elbizonytalanítják őket és csak a nyomják a magukét. Illik néha (meg)hallgatni a másik felet is. Meg lehet ezt tanulni, de az ellemkezőjére is rá lehet szokni.
2011. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ügyvéd, jogász!
2011. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!