Munka amiben sokat lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Olyan munkát szeretnék aminek a kommunikáció az alapja. Nagyon jó a beszélőkém, bármit kimagyarázok, elmagyarázok, imádok beszélni, és szeretek emberek között lenni. Tehát valami olyan kellene ahol ezt tudom használni. Szeretnék egyetemre menni, de igazából nincs ötletem miben tudnám ezt kamatoztatni. Ti mit mondanátok? tapasztalat? és ha lehet azt is írjátok oda, hogy melyik egyetem, vagy főiskola. :) köszönöm a válaszaitokat :)
2011. máj. 10. 23:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
valami gazdaságra menjél vagy pénzügyre vagy valami.
2011. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát pénzügyre meg számvitelre ne! Gazdasági pályán a marketing az, aminél lehet ezt kamatoztatni szerintem.
2011. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Értékesítő. Én mondjuk rosszul vagyok ha valamit el kell adnom, de próbáld meg, itt tényleg jól kell dumálni és ha jó vagy sokat kereshetsz.
2011. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez szinte minden munkában jól jön.


Pedagógus szakmáktól kezdve, egészségügyi foglalkozások, tolmács...

2011. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Toto652_89 válasza:
Telemarketing... ott van ám beszélnivaló... csak az a baj velük, hogy jutalékos...
2011. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik munka megfelel, csak meg kell találni a módját. :-)
2011. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. Eü szki-be járok és nem nagyon akarok eü-el tovább tanulni :S:). A matek nem megy, tehát amihez matek kell az biztos, hogy nem. Anyukám dada, ő nagyon ellenzi, hogy oviban dolgozzak- Tanár meg nem nagyon szeretnék lenni. Arra gondoltam, hogy mondjuk ingatlan ügynök?vagy lakberendező?esetleg rendezvényszervező?
2011. máj. 11. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szakirányon szeretnék tovább tanulni!

Én a tudósító,bemondó a híradóban vagy idegenvezetőn gondolkozom!


:)

2011. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én idegen vezető semmiképpen nem akarok lenni:D Se bemondó :) Engem a média nem vonz.:S
2011. máj. 19. 20:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Bocsi!:)


Akkor szerintem is a marketing!:D

2011. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!