Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Államiról fizetősre mikor...

Államiról fizetősre mikor csúszhatok le? (Még nem vagyok fősulis)

Figyelt kérdés
Ofő szerint akkor ha nagyon rosszul tanulok, vagy ha lógok, vagy ha halogatom a viszgáim. Ez rendben van, tiszta, de még mikor csúszahtok le fizetősre?(jól tanulok 3,8 -4,4 átlagom van szinte mindig)Köszi a válaszokat
2011. máj. 10. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen jegyekkel nem biztos hogy bekerülsz egyetemre, legalábbis államira, minden attól függ, hogy mennyi pontot érsz el és mennyi lesz majd a ponthatár, ha kevés pontod van akkor csak fizetős szakra jutsz be, mert ott alacsony a ponthatár
2011. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de most konkrétan csak fősuliról beszélek, most lesz Augusztusban a felvételi, és még ha OKJ- ra kerülök be az is jó.(csak államit jelöltem) tehát ha felvesznek ,onnan mikor tesznek át fizetősre- ezeken kívül ami már mondtam - azt nem tudod?
2011. máj. 10. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon rosszul tanulsz, és buksz akkor áttehetnek fizetősre
2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az előírt (általában 30) kredit felét nem teljesíted az adott félévben, akkor át fognak tenni költségesre. De ez elvileg főiskolánként változik, mert van ahol egy félévet néznek, van ahol egy évet.
2011. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. máj. 11. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!