Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha mérnöknek szeretnék tanulni...

Ha mérnöknek szeretnék tanulni főiskolán, ahhoz kell az emelt matematika tudás?

Figyelt kérdés
Most kell eldönteni mit veszek föl emelt szinten.Szerintetek megéri felvenni vagy elég a közép? Gépészmérnöknek szeretnék tanulni vagy építésznek.
2011. máj. 8. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem kötelező, de ájanlatos. 1. emelt érettségivel könnyebben bejutsz 2. ott sok matek van, és jó ha van tudásod:D szóval szerintem vedd fel
2011. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem olyan fontos emelt semmiből, a aponthatárok elég alacsonyak, persze azért legyen egy jó érettségid :) szóval szerintem elég a közép, de én e helyedben azt csinálnám, hogy felvenném emelten és akor megtanulsz több olyan dolgot ami még hasznossá válhat, és jobb középfokút is írsz. szóval érted ha felveszed az emeltet, attól még érettségizhetsz középszinten is.
2011. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Még ha a felvételihez nem is, de a főiskolán biztosan kelleni fog. Abszolút megéri felvenni.
2011. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó az, ha felveszed.
2011. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mérnök vagyok és bizony jól jött volna az emelt matek.
2011. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!