Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NYME-MÉK levelező szak hogy...

NYME-MÉK levelező szak hogy működik?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha jelentkeznék élelmiszermérnöknek levelező szakon a NYME-re , hány konzultáció az amire kötelező bejárni? Tudom, hogy ajánlatos ott lenni, de kötelező is? Ha nem vagyok ott, kell igazolás? Ugyanis dolgozok és ha hétközben is lenne konzultáció, nem valószínű, hogy tudnék menni, de a hétvége se lenne mindig jó! És még azt szeretném megtudni, hogy költségtérítésesre jelentkezem, ha felvennének és szeptemberben elkezdeném, akkor mikor (mettől-meddig van a határidő) kellene kifizetni az első félévet? Elnézést, hogy ennyit kérdezek, csak tényleg nem tudom hogyan működik! Levelező szakon van ösztöndíj? Ki kaphatja és kb.mennyi? Hogyan vannak a számonkérések, jegyek a levelezőn, tehát mi alapján dől el, hogy ha kiesik valaki az államilag támogatottból, akkor ki mehet a helyére? Ha nem sikerülne szeptemberben bejutnom, akkor februárban indul a levelezőn élelmiszermérnök? Tehát akkor is indul minden szak vagy akkor csak pár? Még az is érdekelne, hogy többletpont csak akkor jár, ha mindkét szülőnek alapfokú végzettsége van csak, vagy akkor is ha csak az egyik szülőnek van alapfokú? És ha igen,mennyi többletpont jár ezért? Szakmai gyakorlatot is kell teljesíteni, ahhoz nekem kell helyet keresni, vagy az egyetem biztosít? Mert mondjuk mi van ha nem találok olyan helyet ahová mehetnék szakmai gyakorlatra? És a szakmai gyakorlatot mikor kell teljesíteni, hányadik évben?
2011. máj. 6. 00:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!