Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejárhatok-e egyetemi előadáso...

Bejárhatok-e egyetemi előadásokra, ha nem ott tanulok?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, viszont nagyon érdekel a matematika. Eléggé unom, azt ami az órán folyik, és szívesen hallgatnék meg egy-két egyetemi előadást. Az a kérdésem, hogy bemehetek-e csak úgy simán, anélkül, hogy ott tanulnék? (Nem is tanulhatok ott, hiszen nincs érettségim) Ha azt mondjátok igen, akkor matekosok adnátok tippeket, hogy hová, és mikor menjek? Köszi előre is.
2009. márc. 6. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletesen nyugodtan :) Vsz. a tanár észre sem fogja venni, hogy van egy új arc. De nyugodtan meg is kérdezheted előadás előtt, biztos nem hajt el.

Hogy mikor, hova menj? Úgy nehéz tippeket adni, hogy nem tudjuk melyik város- melyik egyetem az esélyes :)

2009. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :D
2009. márc. 7. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A BME-re sztem besunnyoghatsz, ott rengeteg a hallgató matek szakon is, ha az előadóban jól beülsz leghátulra, akkor szinte nulla a vszínűsége, hogy észrevesz a tanár. tölts le a Kar honlapjáról valamelyik évfolyam matek szakos órarendjét, és válassz ki egy szimpatikus előadást, neked megfelelő időpontban.
2009. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előadásra nyugodtan,csak ne szemináriumra mert az általában aktív részvételt kíván..:-)
2009. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell besunnyogni, mert az egyetemi elődások nyilvánosak, amenyiben csak hallgatsz. Tehát hozzá nem szólhatsz, nyilván nem is vizsgázhatsz, de oda és akkor ülsz be, amikor csak akarsz!
2009. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy jobban jársz, ha beszerzel néhány egyetemi szintű matek könyvet.
2010. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!