Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre/főiskolára...

Melyik egyetemre/főiskolára kéne jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Engem a bűnüldözés érdekel, pontosabban leginkább az, hogy miben más a bűnelkövetők lelkivilága ami miatt elkövetik az adott dolgot. Természetesen felfogom, hogy olyan hely nincs ahol csak és kizárólag azt tanulom ami engem érdekel. Sajnos sok infót nem találtam. Az egyik tanárom azt mondta, hogy menjek jogásznak, de nem a jogi része érdekel... Ma az RTF honlapját nézegettem de néhány részlet elég homályos számomra...
2011. ápr. 2. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem tesóm írt. :) Mert ő is 19, és engem is szociológiára vettek fel végül. :DDD

De ő orvosira megy. :)))

2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezzel te nem leszel rendőr, csak pszichológus. Max. a rendőrségnél fogsz elhelyezkedni. Ez egy sima, mezei civil iskola. Magyar biosszal jó vagy.
2011. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
És mennyire könnyű elhelyezkedni ebben a támában? Nem fogok "éhenhalni" ilyen képesítéssel?
2011. ápr. 2. 23:38
 14/14 anonim ***** válasza:
De, igen.
2011. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!