Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Szeretem az irodalamat,szeretek olvasni és nagyon gyorsan olvasok.matek,kémia,fizika nem megy olyan jól,ezeket nem is nagyon szeretem.bioloógia,földrajz is jól megy.Nem szeretnék egész nap egy irodában csücsülni,számitógép elött.Milyen melók vannak amkikkel lehet sokat utazni???Amivel megnézhetek sok szép helyet?Mit kell hozzá tanulni?tudom hogy még korán van ilyeneken rágódni de inkább jobb hamarabb,mint hogy 25 évesen se tudjam hogy mit akarok kezdeni magammal.
2009. febr. 21. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát ha megszeretnél nézni sok szép helyet, és szeretsz utazni, akkor szerintem az IDEGENVEZETÉS Neked való :)
2009. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél normális(!!) tévés újságíró. Nem olyan nehéz "bekerülni", mint sokan gondolják, és értékes, hasznos témákat dolgozhatsz fel, miközben sokat utazol.:)
2009. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!