Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Informatikai kar Programt...

IGCM kérdése:

ELTE Informatikai kar Programtervező Informatikus Nehéz bejutni? Milyen tárgyakat kérnek?

Figyelt kérdés

Az érettségim iszonyatosan szar lett...:/

Azt szeretném kérdezni szerintetek milyen tantárgyakat javítsak fel ha kell akár emelt szinten hogy bejussak lehetőleg államilag támogatottra?

Előre is köszi a válaszokat és légyszi ne oltogassatok...tudom mennyire elb*sztam a jegyeimet :S


1 okj vizsga-számítástechnikai programozó

1 középfokú nyelvvizsgám van


A jegyeim:(középfokú mind)

Matek: 54% közepes

Fizika:54% közepes

Biosz: 68% jó

Töri: 31% elégséges

Magyar: 68% jó

Angol: 40%közepes


2011. márc. 14. 20:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nyugodtan menj,mert tutira befogok jutni!!!Addig nem adom fel,és ha elhatározok valamit akkor az úgy is lesz!
2011. márc. 15. 16:49
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
persze, hogy úgy is lesz...anyukáék majd pengetik a zsét.
2011. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyeltalán nem pengetik a zsét képzeld x)

Ha annyira sok pénzünk lenne akkor nem kéne suli mellett melóznom se nekem se a tesóimnak!!!

Húzz inenn a sunyiba nyugodtan!!Senki nem kiváncsi ilyen értelmetlen válaszokra!!!Ne itt kötekedj!

2011. márc. 15. 21:16
 14/16 Zoliol ***** válasza:
keress az okjddal munkát!!
2011. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lett...
2021. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is :)
2022. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!