Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elkezdem most a törit, be...

Ha elkezdem most a törit, be tudom fejezni?

Figyelt kérdés

Töriből nem is emlékszek igazán az 1-2. éves anyagra, sőt az eddigiekre se nagyon.. Idén fogok érettségizni. Eléggé be vagyok tojva.. Ha most elkezdem olvasgatni jobban, tanulgatni, akkor a végére tudok érni májusig? Nem azért nem tanultam, mert lusta disznó vagyok, hanem mert orvosira fogok menni, és emeltezni fogok, és amikor volt/van időm mindig arra készültem.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 6. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd az egyetemen rájössz, hogy mennyi mindent milyen hamar meg lehet tanulni :)

Ha most nekiállsz, akkor meg lehet tanulni, de rendszerezve tanulj mindenképpen, összefüggéseiben. És használd az atlaszt! (azokat az évszámokat, meg csataútvonalakat, amik rajta vannak a térképen, azt nem kell megtanulni, ha lehet az atlaszt használni.)

2011. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy emelt töri, nem vicc, 2 hét felkészülni az írásbelire, 2 hét meg a szóbelire... Talán sokat is mondtam...

Kényelmesen 1-1 hónap alatt simán meg lehet csinálni jó eredménnyel.

Persze ehhez kell egy kis tapasztalat, főleg ha egyetemre jár az ember, ott megtanul gyorsan tanulni. : )

2011. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszaitokat! :) De hogy lehet ezt a lehető leggyorsabban megtanulni, vmi technika? :)
2011. márc. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!