Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nemzetközi kapcsolatok...

A nemzetközi kapcsolatok szakról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Tehát mit tanulnak ott, kellenek oda a nyelvek illetve külföldre ki lehet jutni vele pl.Korea ?? Továbbbá hol lehet elhelyezkedni ilyen végzettséggel??
2011. márc. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

....

Olyan hogy nemzetközi kapcsolatok szak már nincsen.

Csak nemzetközi tanulmányok.

Egyébként meg felvi.hu

2011. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nincs nemzetközi kapcsolatok szak.

Nemzetközi tanulmányok létezik, ahol nyelvtudás nélkül nem sokra jutsz (minél több nyelv minél magasabb fokon).

Koreába? Csak a Corvinusról tudok nyilatkozni: nálunk mehetsz Koreába "ösztöndíjjal", ami annyit takar, hogy nem kell tandíjat fizetned, de minden mást igen.

Hogy hol lehet vele elhelyezkedni, azt még én sem tudom, pedig már a 4.félévemet taposom a szakon.

Tantárgyakat (operatív tantervet) találsz az adott suli/tanszék honlapján.

2011. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányok szakot csakis a Corvinuson szabad tanulni. Feltéve, aki utána kezdeni is akar vele valamit... Még így se nagyon lehet elhelyezkedni, akik ezt tanulják, felvesznek egy másik szakot mellé, mert másképpen nem menne.

Kb. a végzettek 5%-a lesz diplomata, azok is jó kapcsolatokkal...

Én más helyre el nem mennék, pláne nem ilyen zskf-re... ha már a BCE-snek is gondjai vannak, akkor majd pont a zskf-es volt elhelyezkedni...

2011. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak akkor erdemes ilyen szakokat valasztani( nemzetkozi tanulmanyok, politologia stb.) hogyha meg van hozza a kello ismeretseged! Mindenki ezt mondja,de itt enelkul (kapcsolatok nelkul) nem megy.
2016. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!