BKF vagy Kodolányi?

Figyelt kérdés
kommunikáció és média szak terén
2011. febr. 28. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg mindkét intézmény honlapját, hogy mit kínálnak, vagy hát ha mondjuk jövőre aktuális a továbbtanulás, akkor mindenképpen menj majd el nyílt napra. Azt tudom, hogy a BKF-en vannak tréningek, meg a nyelvtanulást is magában foglalja az oktatás, tehát ezekért nem kell külön fizetni. Van saját rádió meg újság, ahol szakmai tapasztalatokat is szerezhetsz, illetve Karrier Centrum, akik segítenek az elhelyezkedésben.
2011. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A két suli közötti különbség levelezőn, komm szakon:


BKF:


Nem tömbösített órák, van hogy 2 hétig nincs is órád, aztán pár hét múlva meg reggel van egy tárgyad, késő délután pedig egy másik. Közte semmi. Ahogy a vizsgaidőszakhoz közeledsz, egyre több óra, de úgy hogy a legtöbb azonos időben van! Szétszakadni nem fogsz tudni.

A három évben folyamatosan veszed fel a különböző tárgyakat, nem úgy mint a Kodolányin.* Van egy szerintem nem is kicsit problémás tanárnő a BKF-en. Gyakorlati képzés (a KJF-hez képest) sokkal kevesebb.


KJF - Kodolányi:


Másfél évig szakmai tárgyak tömbösítve, praktikus módon (pl. szombat egész napra berakva - nem össze vissza) *Másfél év után csak a szakiránynak megfelelő tantárgyakat tanulsz, és 95%-ban gyakorlatban. Sokkal szimpatikusabb rendszer mint a BKF, és szerintem ezerszer hatékonyabb is. Nem hallottam még kimondottan problémás tanárról innen.

2012. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, a KJF tanulmányi osztálya sokkal hatékonyabb, és simán felmehetsz a szakokhoz is, ha kérdésed van. Ez a BKF poroszos rendszerében el sem képzelhető. :)
2012. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!