Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános iskolás gyermeked...

Általános iskolás gyermeked hanyadik osztályban kezdett el önállóan tanulni?

Figyelt kérdés
Itt főleg szóbeli tanulnivalókra gondolok, mint pl. vers, környezetismeret, nyelvtani szabályok, történelem stb...
2011. febr. 28. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én anno negyedikben kezdtem el.
2011. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Az én csemetém még harmadikos...akkor még van remény:-)

2011. febr. 28. 14:23
 3/7 anonim válasza:
Ötödikes, de napi szinten ott vagyok mellette, nógatom, tanulgatok vele, pedig lány, és eddig szorgalmasan tanult is, de ettől az évtől kezdve...
2011. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én elsőben magamtól tanultam mindent otthon. Negyedikig kitűnő tanuló is voltam. De ötödikben meguntam és hát eresztettem. Nyolcadikos vagyok és a félévim 3,7, most bezzeg év végén mindenből 5-4re állok. Pedig nem tanulok többet.
2011. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hű, pedig a félévi bizi fontosabb mint az év végi.


Hová adtad be a jelentkezésedet? Van esélyed gimibe?

2011. márc. 1. 19:55
 6/7 anonim válasza:
100%
engem 4. osztályig kérdeztek meg ellenőriztek rendszeresen, aztán fölső tagozatban már valahogy tudatosult bennem, hogy magamnak tanulok, a felelősségérzet kialakult bennem.
2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én írtam a 3. választ (aki 1.-ben kezdett el tanulni), és hát gimit nem jelöltem, mert nehéz suli, én Kaposváron a Zicshy Mihály Iparművészeti és Ruhaipari Szakképző Iskola és Kollégium-ot jelöltem meg, csak rajzalkalmassági felvételi van ott és csütörtökön megyek. Talán felvesznek. Előkészítőre jártam és az átlaguk az enyém alatt van! Talán van esélyem.
2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!