Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első osztályban hétvégén is...

Első osztályban hétvégén is kell tanulni?Sima általános.

Figyelt kérdés
azért kérdezem,mert 2 hetente a hétvégét az apai nagymamánál tölti,és oda nem szivesen adnam a könyveket.
2009. máj. 18. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánkban nincsenek írásbeli leckék. Hétvégén se. De tanulni minden iskolába kell. Azért iskola. Elsőben igaz nem kell elméletet tanulni nagyon hanem sokat kell gyakorolni.
2009. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, mindenhol kell. Én ált. alsóban Zsolnai tagozatos voltam (azt jelenti, h napi 8 tanóránk volt, ebből 2óra szabadidő, ezért általános 4.ig hétköznap nem volt leckénk) és még nálunk is volt MINDEN hétvégén házi. Amúgy, jobb, ha odaadod a könyveket, mert a gyerek jár rosszul, nem Te, vagy az apai nagyszülő. Szerintem velük is meg lehet beszélni, hogy segítsenek a gyermekednek, vagy kicsit piszkálják, hogy tanuljon, mert ez tényleg csakis az Ő érdeke!
2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a 2. válaszoló vagyok, az első válaszra reagálnék annyit, hogy akkor bocsi, én még nem találkoztam olyannal, ahol hétvégén ne lenne elvégzendő feladat, de akkor tényleg, lehet, h mégis van. Mindenesetre nem ez az általános
2009. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azért nem szeretnem odaadni,mert a nö hajlamos a phár fenekére nézni,és azt se tudja mit beszél akkor.:(

meg azt sem akarom hogy ö mást mondjon a gyereknek,mint én.azt tanácsolták hogy egy ember foglalkozzon a gyerekkel,ne jobbra balra.

2009. máj. 18. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember a pohár fenekére néz, akkor én egyik hétvégén sem adnám oda a gyereket, itt kezdődik! Irány a GYÁMHATÓSÁG!
2009. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne a könyveket félj odaadni hanem a gyereket!!!!!!
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok. Amúgy nagyival biztos meg lehet beszélni, h vasárnap délutánra legyen otthona gyerkőc, mert készülnie kell a sulira.. Egy elsősnek még nem kell az egész hétvégét áttanulni...:)
2009. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
1. vagyok a második válaszolóhoz annyit hogy: én ahova jártam iskolába ott érettségiztem is. Nekünk elsőtől negyedikig nem voltak osztályzatok és házi sem volt. Kérdező:Csináld vele meg a leckét pénteken és szombaton reggel menjen a mamájához.
2009. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én biztosan nem engedném a gyerekemet se olyan iskolába, ahol már az elsősöket is házi feladattal traktálják, se olyan nagymamához, aki a pohár fenekére nézeget.
2009. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem adhatnának hétvégére házit az alsósoknak. De ezzel a tanárok többségen nem igazán foglalkozik, mert sok az anyag, kevés az idő stb. De például az olvasás gyakorlására mindenképp szükség van egy elsősnél. Beszélj az osztályfőnökével szerintem, mert ha kiugrik, hogy kéthetente nem készül, és elmondod, hogy miért, tehet lépéseket.
2009. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!