Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez tudok kezdeni művészettö...

Mihez tudok kezdeni művészettörténet érettségivel?

Figyelt kérdés
Művészettörténetből szeretnék érettségizni, mert ez érdekel viszont képzőművészeti pályára nem mehetek, mivel nincs hozzá tehetségem. Kérdésem az lenne, milyen munka, vagy továbbtanulási lehetőség van ezzel?
2011. febr. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem hogy a muvtoris erettsegi beszamithat pl a szabad bolcseszet szaknal, ahol van muveszettortenelem szakirany, de mint kiderult, oda magyar+ tori v. valamilyen nyelvi erettsegi kell.

A design es muveszetelmelet szakokhoz, amit pl a MOME-n vagy a BKF-en lehet tanulni, egy alkalmassagi vizsgat kell tenni, tehat lehet hogy jo ha mar elotte is jol vagod a muvtorit, azonban itt se szamoljak bele konkretan a muvtori erettsegit.

Tehat igazabol nem sikerult talalnom olyan szakot, ahova erettsegi kovetelmeny lenne a muvtori.Hatha valaki mas jobban jar a keresessel.

Mindenesetre, ha a muvtori erdekel akkor a szabad bolcseszet vagy a design es muveszetelmelet alapszakokat tudom ajanlani.

2011. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, bár nem kaptam más segítséget de a tied is sokat segített. :)
2011. márc. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!