Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek műsorvezető? A...

Hogyan lehetek műsorvezető? A tv-nél akarok dolgozni.

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni és bejelöltem olyan sulit, amivel majd eltudok helyezkedni,de nem erre vágyok. A komm. és médiatud. szakra nem jelentkeztem, mert nem lenne annyi pontom, nincs nyelvvizsgám, nem lesz emelt szintű érettségim,szóval reménytelen. Fizetőset pedig nem engedhetjük meg magunknak, mert örülünk, hogy kitudjuk fizetni a számlákat és nem éhezünk..:S Ott a másik dolog is, hogy elvégzed, de aztán nicns protekciód és sosem kerülsz a tvhez... de nekem ez az álmom!:(

Nincsen valami pályázat, vagy valami ami lehetne ugródeszka a tvhez? Nem is fontos,hogy műsorvezető legyek, lehetek riporter is, vagy meteorológus, de azt akarom h szerepelhessek és ismerjenek......


2011. febr. 26. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt akarja, nem viccből büfé szak a kommunikáció és médiatudomány szak
2011. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz szopni akkor csak pár év és bent vagy a tv-nél.

És ezt most nem viccből mondom. Férfi, nő akit ott látsz, mind így került be.

2011. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel felejtős.
2011. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de olyan idegesítő,h más bekerülhet én meg nem...
2011. febr. 26. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem szívatni akarlak. Azt remélem tudod, hogy egy tv adás elkészítésében a műsorvezetőkön kívül is vannak figurák, pl. kameraman, vágó, hangmérnök, producer, stb.

Szóval jobban jártál volna, ha v.milyen ilyen sulit, képzést jelölsz be, vagy média szakot (bár, az itteni képzés ratyi és drága is).

Sajnos igaz, hogy térdelve nagyobb az esélyed a bejutásra.

2011. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én nem akarok kameraman lenni:D ki akarok tűnni!! azt akarom, h ismerjenek,érted?:D
2011. febr. 26. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Értelek. Én arra céloztam, hogy esetleg nagyobb volna az esélyed, ha szakmaközeli dolgot csinálnál először, és úgy nyargalnál át.
2011. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Azt remélem tudod, hogy egy tv adás elkészítésében a műsorvezetőkön kívül is vannak figurák, pl. kameraman, vágó, hangmérnök, producer, stb"


Azért ezekre a képzésekre jóval nehezebb bekerülni mint a kommunikációra, főleg, hogy kb. 15 ember nyer felvételt az egész országból.

2011. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle módon lehet ezeket tanulni.
2011. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó, és mégis h? és be is kerülnél?? mert nem hiszem:S
2011. febr. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!