Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség: Ha Felnőttképző...

Segítség: Ha Felnőttképző Gimnáziuba járok, és a munkám miatt nem mindíg tudok megjelenni a dolgozatokon, év végén le lehet vizsgázni a tantárgyakból?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem a tanáraiddal beszéld meg. Nem mindegy, milyen suli. Pl. én jártam egy időben estire, de ott nem lehetett csak úgy hiányozni sem, szóval ha valaki nem ment be, azt számon tartották. Bár asszem ott is volt valami évvégi vizsgalehetőség, de leginkább a dolgozatokat kellett megírni.

Viszont végül levelezőn érettségiztem, ott két hetente volt tanítás, de nem volt kötelező bejárni, sem dolgozatot írni, aki nem írta meg, annak félévente kellett vizsgázni.

2011. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk leszarták, hogy valaki jár órákra vagy nem. csak a dolgozatokra kellett bemenni, ha egyesnél jobb lett, akkor átengedtek.
2011. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!