Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megjelöltem az informatikát...

Ha megjelöltem az informatikát 1. helyen és 2. helyen az emelt angolt akkor mehetek emelt angolra is?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy választhatok hogy melyikre akarok menni? mert megtudtam hogy fizikát is kell tanulni informatikán és abból nem vagyok jó (8. o.)
2011. febr. 21. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

hát elméletileg csak akkor mehetsz a második helyen megjelölt tagozatra, ha az elsőre nem vesznek föl. de ne aggódj, ha útközben meggondolod magad, van ilyen módosító lap, azt vmikor március környékén kell beküldeni. nekünk azt javasolták a tájékoztatón, h csak akkor módosítsunk, ha nagyon muszáj, ha nagyon nem akarunk arra a tagozatra, vagy éppen abba az iskolába menni.

rem. segítettem.:)

2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk is azt mondták, hogy majd márciusban lehet sorrendet változtatni. [én is 8o.]
2011. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak az a baj hogy már elküldték a lapokat :/
2011. febr. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!