Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik suli legyen? Jó döntést...

Melyik suli legyen? Jó döntést hozok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy 6. osztályos tanuló vagyok!Szeretnék 8. után gimibe menni de nem tudom hogy mejiket válasszam.Szóba került már az is hogy elmegyek a Baktai Elvin Gimnázium és Vízügyi Sazkközépbe de lehhet hogy mégsem oda megyek!Melyik gimit ajánlanátok?5-ös 4-es tanuló vagyok!(Dunavarsányhoz közeli iskolát szeretnék választani!)
2011. febr. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem tudom melyik 4-5 tanuló írja a melyiket j-vel. Mindegy,nem szeretnék kötekedni,bocsánat. Amúgy szerintem még ne ásd bele magad még nagyon,hogy hova akarsz menni. Még van két éved!Nem tudom,hogy hol van a Baktai Elvin,de én ajánlanám neked talán a Leövey Klára gimit,az kicsit könnyebb. De ha nagyobb fejszébe szeretnéd vágni a fejszédet,akkor Berzsenyi Dániel gimi.
2011. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 6.ban már választani?azért van a 8. hogy ott kiválaszd az iskolát

Jövőre jönnek az új tárgyak lehet azokat fogod szeretni

az iskola nyílt napján se voltál,lehet nem is fog tetszeni

Nem az számít milyen tanuló vagy hanem az hogy 7.ban 8.ban milyen lesz az évvégid,félévid és a legfontosabb a központi

100szor meg fog még változni az érdeklődésed

A miLYen pedig ly

2011. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem is ráérsz ezzel 8. osztály előtti nyáron meg 8. osztályban. De amúgy ez attól is függ, hogy mi szeretnél lenni meg szakmát is akarsz tanulni vagy sima érettségit akarsz. De nagyon ráérsz még. Persze van aki tudja mi akar lenni már ilyenkor de nyugi ráérsz. Én is 8. osztály előtti nyáron döntöttem el, hogy hova megyek és örülök neki, hogy ilyenkor döntöttem le, mert volt időm mindent átgondolni.
2011. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
*le=el
2011. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt a szót,hogy milyen nem szoktam elrontani csak siettem és még fel akartam tenni a kérdésemet!:$
2011. febr. 22. 19:08
 6/10 A kérdező kommentje:
egyépként nem szeretném olyan nagy fába vágni a felyszém!de ha ez megkönnyíti a válaszadást szóba kerülhet az állatorvos.de lehhet hogy még változok mint már mondtátok.
2011. febr. 22. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:

a "mejiket"biztos véletlen volt,az "egyépként" meg a "felyszémet" viszont már nem tudok mi mást mondani,kezd gyakorolni a helyesírást.

Amúgy még van két éved,érdeklődj hogy milyen iskolák vannak a közeledben,mik a feltételei és a többi... még van időd.

2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen tudom...a helyesírás amúgy is A GYENGEPONTOM...:$$

és rendben!jah és még az hogy nem kérem hogy ugyan azt 6szor megismételjétek!

2011. febr. 25. 20:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóba került most a Pesti Löwey Klára Gimi.Az állítólag jó suli.Járt már oda vki?
2011. márc. 19. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:

neked majd szépen 8.ban a tanárok elmondják most még azt sem tudod hogy felvennének-e mert NINCSENEK MEG A 7. ÉVVÉGI 8. FÉLÉVI jegyek

És még nincsen kémia,biológia,fizika,földrajz-én pl gondolkoztam rajta hogy elmegyek 6osztályosba de nem mentem és most kémiával és biológiával megyek továbbtanulni-ezért te sem tudhatod még biztosan milyen szakra akarsz egyáltalán menni

2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!