Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát szeretnék...

Pszichológiát szeretnék tanulni. Hol lehetne? (lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok alapsulin 7.-es, de már eldöntöttem hogy pszichológusnak megyek. Csak nemtudom hoyg hova lenne jó. Tehát bízom benne hoyg sikeresen elvégzem az alapsulit. Utánna? Mennyek el gimnáziumba? Vagy hova?
2011. febr. 20. 10:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
XD köszi szépen a válszokat! :))))
2011. febr. 20. 12:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Olvass utána, hogy egyáltalán mi az a pszichológia... Sokan úgy jelentkeznek pszicho szakra, hogy fogalmuk sincs mi az.

Azt hiszik, csak beszélgetni kell...

Jogászból meg nincs túlképzés, imádom, amikor az ilyen kis proli vészmadárkák bejönnek ide, és elkezdik nyomni a butaságukat, hogy jaaaaj túlképzés van, meg a roppant frappánsnak hitt Dunát lehet velük rekeszteni. Lehet, hogy a köztudatban ez van, de inkább hiszek a szakmabelieknek, mint a primitív, bizonyíthatatlan köztudatnak. :)

2011. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért, hova akarnál menni ha nem gimnáziumba? Statisztika bizonyítja, hogy a legtöbb egyetemista gimnáziumokból kerül ki. Pszichológiára nagyon magas pontszám kell, még azoknak is kétes a bejutása, akiknek gimiben végig kitűnő eredményeik vannak és az érettségijük is csak jeles. Egyébként meg szép, hogy most eldöntötted, de ez úgy is fog változni még. Lényeg, hogy mindenképpen gimibe menj, mert onnan több a lehetőséged!!!
2011. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ma 16:50:

Szerinted engem hol érdekel egy másik kérdés, itt a gyakorin? 1 évet töltöttem el ezen a fórumon aktívan, és le kellett vonnom a következtetést: inkább tájékozódok a való világból, mint erről az oldalról. Ez érv, meg bizonyíték, hogy valakinek az ismerőse nem talál munkát? Azt se tudjuk, hogy hova járt, mit csinál (t), egyáltalán MIÉRT nem talál munkát. Tudok én is rengeteg hülyeséget összehordani, ezen az oldalon ez megy. Meg őszintén, ha itt azt olvasom, hogy 3 embernek az ismerőse nem talál munkát, az már igaz mindenkire? Az egész szakmára? Gondolkodjunk már... rész-egész...

Én veled ellentétben hiteles oldat linkelek, és nem mindenféle jöttment válaszát:

[link]

A harmadik kérdést ajánlom elolvasásra.

Jogi egyetemre járok, itt a szakmabeliek teljesen mást mondanak. :) Inkább nekik fogok hinni, és nem az ismerősöm ismerősének... :)

2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem csak gimiből lehet jelentkezni egyetemre... pl ha valaki mérnöki szakra akar menni, sokkal jobban jár egy olyan szakközéppel, ahol tanulnak valamilyen mérnöki alapokat (szakrajz, géptan stb).
2011. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!