Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az esti éretségiér fizetni...

Az esti éretségiér fizetni kell? mikell hozzá a 10osztály vagy? azis elvégezheti estin aki nemdolgozik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 22:16
 1/4 anonim válasza:
én 2 éve érettségiztem estin volt 10 osztályom de aztmondták ha nincs az se baj csak akkor tovább kell járnom igy 2 év volt....viszont azota 3 évre változtatták ha van 10 osztályod ha nincs....és nekem kellett fizetni de csak ilyen minimális összeget 1 évre 30 ezer volt a tandij plusz a könyvek!
2011. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
elsö vagyok és persze attol hogy nem dolgozol simán elvégezheted estin!
2011. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy dolgozol-e vagy sem, járhatsz estire. Az érettségi viszont nem "esti", ugyan az, mint mindenki másnak, és általában ha egy suliban nappali mellett van esti tagozat is, akkor még egyszerre is tartják az érettségit.

Az érettségi vizsgáért nem kell fizetned, ha be vagy iratkozva az adott iskolába. Ha nem vagy beiratkozva sehova, na akkor fizetni kell.

De azt nem értem, hogyhogy az érettségihez mi kell? Nem 10. osztály, hanem a 12. után szokás érettségizni, kivéve persze az előrehozottat.

De szerintem ha a magyar érettségin is így fogsz írni, akkor neccesen lesz az meg neked.

2011. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsönek nagyon köszi szóval ha nincs meg a 10 osztályom csak kilenc akkor is letehetem és 3év ugye?
2011. febr. 20. 15:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!