Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem és felsőfokú szakképzé...

Egyetem és felsőfokú szakképzés párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Anglisztika szakra megyek, és itt olvasva az anglisztika szakról írottakat, kissé pesszimista lettem. (Eddig sem voltam túl derűlátó, dehát ez érdekel leginkább, csak lesz valami.)


Vannak ilyen FSZ-k, mint idegennyelvi kommunikátor, idegenforgalmi szakügyintéző stb. Ezek elég nyelvigényesek, és felmerült bennem, hogy angol szak BA mellett pl levelezőn, vagy MA mellett, vagy MA helyett elvégeznék egy ilyet. Mi a véleményetek erről? Járt-e már valaki hasonló cipőben? Állami finanszírozású anglisztika mellett csak költségtérítésesen tudnék FSZ-t végezni?



Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 15. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
El lehet végezni államilag is az FSZ képzést BA képzés mellett. Sokan csinálják ezt. Levelezőn vagy estin simán belefér a nappalis fősuli mellett.
2011. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegedre jössz anglisztikára?:)

Ellehet mellette végezni államin is, csak elméletileg most nem tudsz jelentkezni mindkettőre, de a következő tanévtől igen, és akkor egyszerre végzel mindkettővel.

2011. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!