Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek idén mennyivel nő...

Szerintetek idén mennyivel nő költségtérítésesen a ponthatár? Max 30-40 pont lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ááá, szinte biztos, hogy nem emelkedik ennyit. Sőt lehet, hogy nagyjából az marad, ami volt, a legrosszabb esetben is sztem csak 10 pont különbség lehet. Most azok járnak rosszabbul, akiknek nyelvvizsgájuk van, ők már egyből -10 ponttal indulnak a tavalyi felvételizőkhöz képest, mert most nem 50 pontot, hanem csak 40 pontot adnak egy nyelvvizsgáért (felsőfokú). Jövőre lesz ponthatár változás sztem, mert akkor már két emelt szintű lesz kötelező, ha jól tudom.
2011. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,szerintem sem fog ennyit emelkedni,mert költségtérítésesre alig jelentkezik valaki :)
2011. febr. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!