Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pont kellett Andragógiára...

Hány pont kellett Andragógiára szakon 2010-ben, levelezőn (költségtérítésesen! )?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy 2010-ben minimum 200 pont kellett.DF-en ponthúzás után mennyivel kerültetek be????Köszi A VÁLASZOKAT!
2011. jan. 4. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
www.ponthatarok2010.hu
2011. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de ezt már megtaláltam.

Kar kód Szak, szakpár Forma Tagozat A-PONT K-PONT

DF andragógia A L 400 200


Csak az nem derül ki,hogy mennyi volt a hatát ,ponthúzás után. Ki mennyivel jutott be.


Erre a szakra jelentkezik a keresztapám, munkahely megtartás miatt....Nem túl jók az érettségi eredményei:(

Ha jól számoltam 220-240 körül.A cége fizetné.

2011. jan. 4. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mit nem értesz azon, hogy 200 pont kellett?

200-nál húzták meg a határt (kényszerűségből, mivel olyan kevesen jelentkeztek oda az előírt minimum pont (200) felett, hogy nem alakulhatott ki rendes, meghúzós határ)

Amúgy miért kell kétszer kiírni a kérdést?

De ha nem hiszel nekem akkor: [link]

2011. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nos,mivel Én nem járok Főiskolára még( 15 vagyok),így nem igazán értettem.

Utána olvastam a ponthatároknak...és azt hittem a 200 pont az amit a Főiskola megállapít,majd ez után összesítik a jelentkezők pontszámait,és ez után adnak meg egy ponthatárt....,amit Én nem találtam sehol...

Bocs,ha érthetetlen vagyok....betudható az életkoromnak:)hogy tapasztalatlan vagyok.

Szóval ha a keresztapámnak van kb 230,240 pontja akkor bejutna ????

2011. jan. 4. 11:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Még kérdezhetnék tőled egyet?
2011. jan. 4. 11:56
 6/8 A kérdező kommentje:

73 jelentkezőből 31-et vettek fel.

[link]


Ez azért van mert ennyi hely volt az adott szakra?

Ilyenkor az a 30 kerül be ,akinek a legjobb a pontszáma?


Köszi!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 4. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, az a 30 kerül be, aki a ponthatár felett van!


Tehát, ha 200 pont a ponthatár, akkor akinek 200, vagy 200-nál több pontja van, az bekerült az adott szakra.

2011. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET!marci
2011. jan. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!