Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Választható érettségi tantárgy?

Választható érettségi tantárgy?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem a felvételit felvi.hu-n, ott ugye be kellett jelölni a "Középiskolai eredmények" nél a tantárgyakat, írták, hogy a válaszható tantárgy nem egyezik meg a majdani választható érettségi tantárggyal (én infó alapot jelöltem be mert abból van 3. és 4. év végi jegyem, vagyis az majd csak lesz). Majd a vizsgaszándéknál be kellett jelölni, hogy miből akarok érettségizni.


Az a helyzet, hogy nekem van egy 95%os előrehozott informatika érettségim, viszont informatikai alapismeretkből fogok emeletet tenni, ha az mondjuk 75% alatt lesz (remélem nem), akkor hogyan fogom majd .. a tudtára adni az egyetemnek, hogy a sima infót vegye számításba és ne az emelt infóalapot. Vagy ez autómatikus és majd ők eldöntik melyiket veszik figyelembe? Mert ugye 75% emelt = 95% közép


Köszi.


2011. febr. 13. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beküldöd az összes eredményedet, ők kiszámítják az összes lehetséges módon a pontszámodat és a legjobbat veszik figyelembe.
2011. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!