Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételisek segítségét...

E-felvételisek segítségét szeretném kérni! Most akkor baj van, vagy nem?

Figyelt kérdés

A többletpontoknál fekete kérdőjel van/bár nem is írtam be semmit/ A dokumentumoknál sárga felkiáltójel/3. -án küldtem be a dokumentumokat/ A fizetésnél sárga felkiáltójel /3 napja utaltam/ A hitelesítésnél fekete kérdőjel /már hitelesítettem pedig, és azt is írja ki amikor rákattintok/

Köszi a választ!


2011. febr. 10. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs probléma.

Azért van fekete kérdőjel mert nem írtál rá semmit.


A dokumentumoknál nekem is sárga van, mert nem töltöttem fel a bizonyítványom ( mert nincs is)... de ha postán küldted be ( nekem ez jön le az írásból) akkor még pláne nem nézték meg.


Az átutalásokat csak 15.-e után nézik meg, hogy beérkeztek e, ez oda van írva a fizetés oldalra.


Én ügyfélkapuval hitelesítettem és a hitelesítés oldalon konkrétan nekem is azt írja hogy hitelesítve van és nekem ia szürke ( sőt van amikor felül kiírja egymás mellé hogy nem hitelesített és hitelesített)... szval sztem az is normális.

2011. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. febr. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!