Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha e-felvételin jelentkezek...

Ha e-felvételin jelentkezek és csekken akarom befizetni a pénzt azt később is lehet ugye? Nem február 15-ig?

Figyelt kérdés
vagyis úgy volt írva h küldenek vmi csomagot.
2011. febr. 10. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, április végén fogják küldeni a sárga csekket és majd akkor kell befizetni!!!
2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én tavaly jelentkeztem.FEBRUÁR 15 lehet jelentkezni a felsőoktatási intézménybe.Tök mindegy hogy csekken vagy elektronikusan küldöd el a jelentkezésedet.Határidő Február 15.
2011. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de ha nem küldik ki időben az nem az én bajom..

másik meg ez volt oda irva: csak nem kamuznak.


Csekkes fizetés esetében Ön a jelentkezési határidőt - azaz 2011. február 15-ét - követően, a jelentkezést visszaigazoló regisztrációs csomag mellékleteként egy megszemélyesített postai készpénzátutalási megbízást (sárga csekket) fog kapni, melynek befizetési határidejét a hozzá tartozó kísérőlevél fogja tartalmazni. A regisztrációs csomagok várhatóan 2011. április végén kerülnek postázásra.

2011. febr. 10. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
A másodiknak tuti anyuci intézte a jelentkezést. A lényeg, hogy úgy van, ahogy az első mondja. A regsiztációs csomaggal jön a csekk kb áprilisban.
2011. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen a második hülyeséget írt, nyugi én is e-felviztem tegnap és csekkes fizetést választottam, és ugy lesz hogy áprilisba a regisztrációs levéllel fogod megkapni a csekket amit be kell fizetni, szal nyugi
2011. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és még annyi hogyha április végén kezdik kiküldeni az csúszhat pár napot, ami minden évben így van, szal ne aggódj lehet hogy május elején jön meg a levél, tavaly nekem is így volt, nem kell idegeskedni ha csúszik a reg levél előbb utóbb úgyis megérkezik
2011. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. febr. 10. 21:42
 8/12 anonim válasza:
Wazzze!Lehet idén áprilisba is be lehet fizetni,de tavaly úgy volt hogy megvettél egy könyvet és ahhoz volt a sárga csekk.És ha nem fizetted be akkor para volt.Úgy néz ki változott a helyzet.
2011. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott a helyzet, tavaly is volt e-felvi, és ugyanígy működött, mint ahogy most leírták. Ne okoskodj már, ha nem vagy tisztában a dolgokkal.
2011. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy később lehet, hanem később is kell.

Április 30-án kezdik kiküldeni a regisztrációs csomagokat úgyhogy utána pár nappal meg kell jönnie. Ha huzamosabb ideig nem kapod meg akkor mindenképpen hívd fel őket.

2011. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!