Melyek a hiány szakmák?

Figyelt kérdés
lány vagyok szeretnék tovább menni, (gyógypedagógia vagy andragógia)? milyen szakba érdemes belevágni?
2008. jan. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha a kettő közül kell választani egyértelműen a gyógypedagógia! Én andragógiát végeztem, találtam munkát, de nem könnyen, és nem teljesen a szakmában, hanem mint hr-es. :)... Csak akkor válaszd az utóbbit szerintem, ha konkrét elképzeléseid vannak és egy speciális területre szeretnél koncentrálni és ott elhelyezkedni. Szerintem nem igazán hiányszakma. Amikor én végeztem minden évfolyamon rengetegen voltak és váltak azóta andragógussá..

Egyébként én a gyógyszerész szakmáról hallottam hogy hiányszakma. Ha érdekel,és jó vagy kémiából, szerintem azt is megpróbálhatod.

2008. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Helló.Én is ezt a két szakot akarom megjelölni.Jelenleg, mint gyógypedagógiai asszisztens tanulok, most fogok jelentkezni.Egyet ajánlok,ha gyp-re mész csak a Bárczira érdemes.Ha ott végzel tuti lesz munkád, talán még a suli vége előtt is.
2008. febr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Gyógypedagógia, egyértelműen, és tényleg a Bárcira menj, csak az ér valamit.
2008. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag gyógypedagógusként, Szeged is létezik ,mint lehetőség, és mivel hiányszakma, ezért azzal a képzéssel is fel fognak venni dolgozni. De valóban az ELTE ajánlott.
2009. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!