Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most elvégezhetnél egy...

Ha most elvégezhetnél egy tanfolyamot, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Milyen tanfolyamot végeznél el, ha figyelembe veszed, hogy mivel tudnál elhelyezkedni, és többet keresni a minimálbérnél ?

Nekem most van lehetőségem elvégezni egyet, de fogalmam sincs, mi legyen az.

20/L


2011. febr. 9. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sminktanfolyamra mennék, vagy egy idegenvezető tanfolyamra. A smink világ életemben érdekelt, szóval az adja magát. Az idegenvezetés pedig: szeretem a művészettörténetet, utazni is szeretek, és könnyen tanulok nyelvet.
2011. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vmilyen nyelvi-,vagy számítástechnikai(programozó) tanfolyamra mennék szerintem.
2011. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy mérlegképes könyvelő, még az jutott eszembe...
2011. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kertészettel kapcsolatos tanfolyamon szívesen részt vennék!
2011. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vmi eü-s tanfolyamot végeznék el.
2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szeretnék japánul tanulni, azért mert majd szeretnék egyszer elmenni Japánba. Olyan szép ország. Ha nem németet tanulnék és több időm lenne, akkor japánul tanulnék. Tanulok angolt is, ez is az oka annak, hogy most japánul nem, mert most angolból szeretnék rákapcsolni.
2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!