Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BGF pénzügy- és számvitel...

A BGF pénzügy- és számvitel szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jó ott a képzés? Vagy máshol érdemes tanulni?

Aki ott végzett, az mennyire tud elhelyezkedni?


2011. febr. 3. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ahogy hallottam a képzésük eléggé jó. Sőt, talán az egyik legjobb az országban.

Viszont aki ott van ismerősöm annak az iskolához való hozzáállása exponenciálisan romlik. Nem az oktatással van problémájuk, hanem az ügyintézéssel stb.

Hidd el, nem elhanyagolható szempont!

2011. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

De ha az oktatás jó, akkor túl lehet lendülni az ügyintézés nehézségein. Mondjuk tudom, hogy az is nagy szívás tud lenni.


Más vélemény van esetleg?

2011. febr. 4. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyikőjük úgy próbál túllendülni rajta, hogy próbálkozik újra felvételin a Corvinusra.
2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem minden tanárfüggő, ha jó tanár fogsz ki, akkor könnyen megy, de másképp nem. És sokat kell tanulni, nagyon sok a szívatós és csúszós tárgy, a bukások nagyok, és igen az ügyintézés a legrosszabb, mivel senki se tud semmit, és ha bármit is elrontasz fizetsz, mindenért fizetsz. :S
2011. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!