Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár-e többletpont hátrányos...

Jár-e többletpont hátrányos helyzetért?

Figyelt kérdés

Anyukám középiskolai tanulmányaim alatt szerzett szakmát,valamint jövőre fog érettségizni... A részletes tájékoztatás szerint hátrányos helyzetűnek számítok,ha általános iskolai tanulmányaim megkezdésekor legfeljebb az iskola 8. évfolyamát fejezte be.

A kérdésem az lenne,hogy esetlegesen beleköthetnek-e abba,hogy most már van szakmája és elkezdte a gimit.

Előre is köszönöm :)


2009. febr. 6. 19:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha jól emlékszem 25 többletpont jár érte!

2009. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen,csak attól tartok,hogy kifogásolják ,hogy már elkezdett tanulni,valamint egészen pontosan ez hátrányos helyzet címén nincs feltüntetve,csak halmozottan hátrányos helyzetnél olvastam,de az hátrányos helyzet és a szülő 8általánosa... Szóval nem értem én ezt már...

Az a baj hogy nem magyarázza el senki sajnos :S

De köszi a segítséget azért :)

2009. febr. 6. 20:08
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
De most ezt én nem értem. Azért mert az anyukája csak 8 általánost (vagy nem tudom mennyit) járt, azért ő miért kap elsőbbséget? Vagy esetleg roma (nem írok cigányt, mert nekem jön az Ombudsman) származású? :S
2009. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szüleidnek 8 általános a végzettsége akkor kapsz 25 pontot. és mindegy, hogy a szüleid elváltak-e vagy sem. apukádra és anyukádra is érvényes ez
2009. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ja és mindegy, hogy most tanul-e vagy sem. a jelentkezés pillanatában milyen a végzettsége, mivel elkezdte nincs meg az érettségije még tehát 8 általánosa van

-előző hszóló-

2009. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Figyelj... Ezzel magadat írod le...

Nem,nem vagyok roma,de ha az is lennék,akkor mi van? Ilyen primitív gondolatokkal jobb ha inkább csendben maradsz..

Talán nem volt olyan egyszerű úgy tanulni,és bejutni az egyik legjobb iskolába úgy,hogy a szüleim semmit,de SEMMIT nem tudtak segíteni nekem főleg nem a középiskolás éveim alatt,nekem mindent egyedül kellett megoldanom.

Legalább én akarok a továbbiakban is tanulni,mert bizonyítani szeretnék ezzel,hogy igen,így is lehet diplomám majd.

Nézz körül,szerintem nem sokan jutnak el így a felsőoktatásig,és igazán megérdemlem ezt a pár pontot ha már eddig eljutottam ilyen körülmények között is.

2009. febr. 6. 20:45
 7/18 A kérdező kommentje:
És mindenez után köszönöm a segítséget :)
2009. febr. 6. 20:46
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
De hát most azért miért járjon több pont, mert anyukád csak 8 általánost (vagy nem tom mennyit) járt? Most itt nem a TE tanulmányi eredméyeidre kíváncsiak? Vagy esetleg anyukádat fogják felvenni?
2009. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre: igen jár. Részletesen le van írva a feltételei.
2009. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8általánosa van mindkettőjüknek,igen.. Ebből kifolyólag nekem nem volt egyszerű talán tanulni. Mert amíg másnak anyuci meg apuci segített,nekem nem tudtak. És így is jól tanulok,és ez szerintem teljesítmény.

Kiélhetnéd máshol is a komplexusaidat,neten könnyű másokat bírálni...

Vagy ennyire fáj ez neked?

Ha már lehetőségem van erre,had használjam ki

Ha meg nem tetszik,nyújts be törvénymódosítási javaslatot vagy amit akarsz,de ne engem szekálj,mert nem én találtam ki ezt a rendszert.

2009. febr. 6. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!