Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs, milyen szakra...

Fogalmam sincs, milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta gondolkozom, hova tanuljak tovább. Gazdasági informatikát tanultam, sikeresen el is végeztem. Gondolkodtam, hogy tovább menjek-e gazdasági irányba, de eddig sem szerettem a pénzügyet/számvitelt..stb.

Inkább a humán áll hozzám közelebb, és a művészetek. De azokkal nem lehet megélni.

Ti mit javasoltok? Köszönöm


2011. jan. 30. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam ezzel múlt évbe, én is informatikát tanultam, és engem is igazából a humán érdekel. Elmentem egy mérnöki szakra, ami jól is ment, de éreztem hogy nem ez kell, úgyhogy otthagytam nemrég. Elmentem dolgozni ezt-azt, szétnézek a világban, tapasztalatot szerzek, mellette foglalkozok a művészetekkel, aztán majd megszülöm mi lesz, de még most sem tudom, ám jóval közelebb vagyok a döntéshez.
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!