Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tegyek le...

Milyen szakmát tegyek le majd, hogy kimehessek Angliába dolgozni?

Figyelt kérdés
Most szakközépsuliba járok, 3.-as vok. Az angolt imádom, azzal nincs gond. Azt szeretném tudni, hogy a vendéglátói, masszőri munkán kívül még melyikbe tudnék kint elhelyezkedni ?
2008. jan. 27. 21:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem irtad meg,hogy milyen nemű vagy.Mit szólsz az eü.-höz?Akár fú vagy vagy lány,nagyon keresik a CT-MRI operátorokat.Ha lány vagy,esetleg egy mammographiai assz. szóba jön.Ha kedved van,lehetnél szakács is,ezzel mindenhol el tudsz majd helyezkedni.dancus
2008. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Baby sitter. Van valami hivatalos neve, de az most így hirtelen nem jut eszembe. Olyan, hogy egy családnál laksz, gyerekekre kell vigyáznod, főznöd és esetleg egy-két házimunkát elvégezned. A baby sitter és a dada közötti szakma. :D Ha érted mire célzok. A kettő közé sorolnám be. :)
2008. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Au-pair.

Én is annak készülök, az előttem szóló is erről szeretett volna beszélni. Én is 3-os vagyok. Jövő érettségi után maradok a sulimban Csecsemő-, és Kisgyermekgondozó/nevelő szakon. Remélem jó lesz. Szerintem Angliában egy ilyennel el lehet helyezkedni. Én 5 évre tervezek. Abból 2-3 au-pair, majd létrán fel és komolyabb módra, olyan filmbéli dada leszek :D

2008. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nagy a kereslet a vizszerelore, es baromi jol is fizetik
2009. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!