Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gépészmérnöki szakra...

Ha gépészmérnöki szakra megyek, van kifejezetten olyan terület, ág ami autóval foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik egyetemre kell jelentkezni, Budapest kivételével? Az kizáró ok ha nincs fantáziám, mert úgy tudom, hogy a tervezés szükséges hozzá, attól pedig félek.
2011. jan. 28. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
BME közlekedésmérnöki kar. Õk foglalkoznak jármûvekkel (nemcsak autókkal, hanem repülõkkel is pl.)
2011. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(elõzõ)

Miért nem akarsz Bp.re menni? Amúgy meg a tervezés minden mûszaki szakmához kell, ez ezzel jár.

2011. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Budapestre csak azért nem akarok menni mert vidéki gyerek vagyok és nem bírnám szerintem :) köszi a válaszokat
2011. jan. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!