Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémiával és történelemmel mit...

Kémiával és történelemmel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom eldönteni, milyen irányt vegyek, nem érzem magam még késznek a kérdés megválaszolására, fakultációt viszont választani kell. Együtt a kettő szerintetek összeférhetne? Legalább azalatt megtapasztalnám, melyik is fekszik, maximum leadom valamelyiket egy év után...tanácstalan vagyok!
2011. jan. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon van olyan szak, ahová mindkettő kellene...
2011. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, kémiával elég széles pálya vár rád (ha érdekel, ügye...) történelemmel is, bár az annyira nem keresett ma.


Ha mindkettő egyformán érdekel, én inkább kémia felé mennék a helyedben.

2011. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz is kezdeni valamit, akkor kémia, mert amihez kémia kell, az mind hiányszakma, és az is marad jópár évig. Vagy legyél tanár, ha mindkettőt meg akarod tartani, érdekel és szereted...
2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A töri-kémia iszonyat jó páros lehet, ha jól csinálod és szerencséd van. Egyik tanárom régész-vegyész végzettséggel rendelkezik, a POTE orvosi kémiai intézetében dolgozik és gyakorlatilag az antropológián át a biokémiától kezdve mindennel foglalkozik, most harminc egynéhány éves és egyetemi docens (prof. alatt eggyel). Ennek megfelelően keres is rendesen.
2011. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a régészet ugrott be elsőre! A régészetben nagy szükség van a kémiára, viszont kevesen értenek hozzá. Gondold meg, hogy ha a kínai agyaghadsereget kémiához értő emberek ássák ki, talán nem tűnt volna el mindegyik katonának a rikító festése teljesen néhány nap alatt, ahogy levegőt kapott.
2011. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! Még agyalok rajta sokat...úgy érzem sajnos, hogy semmiben sem vagyok igazán jó, viszont jól fog az agyam, ha akarom, meg tudom tanulni a kémiát eddig ezen a szinten, de nem tudom, emelt szinten is menne-e...Viszont tényleg sok lehetőséget adna. Köszi még egyszer!
2011. jan. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!