Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes manapság tanulni...

Minek érdemes manapság tanulni a lenti foglalkozások közül?

Figyelt kérdés

Szóval ezek a dolgok érdekelnének engem de nem tudom hogy később mennyire fogok vele tudni boldogulni úgyhogy kégyszíves segítsetek teljesen tanácstalan vagyok.

-pszichológia

-fotózás

-valami utazással/utaztatással foglalkozó dolog (esetleg idegenvezető??)

-divattervezés

És ezekhez milyen sulit vagy egyetemet kéne elvégeznem? Előre is köszi a válaszokat.


2011. jan. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

pszicho/turizmus felejtős


fotozás: nagyon telített lesz pár éven belül

divattervezés: tehetség kell hozzá+sok pénz/nagy kockázattal


előbb szerezz vmi biztosat és utána foglalkozz csak olyannak amit szeretsz

2011. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy más nemigen érdekel. az meg márcsak ráadás hogy nagyon humán beállítottságú szóval nemigazán tudok mást elképzelni. Esetleg ötletek, tapasztalatok???:S
2011. jan. 25. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

-valami utazással/utaztatással foglalkozó dolog - ennek éri meg a felsoroltak közül leginkább tanulni, vagy fotósnak, de akkor viszont dolgoznod kell suli mellett fotózásban, hogy komolyan is vegyenek.

Pszichológiával magában nem mész semmire, azt második szaknak tudnám csak ajánlani, divattervezés meg ugye szintén lutri.

2011. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,hát tanácsot jobb ha nem adok mert én is humán beállítottságú vagyok,mégis műszaki karra járok mert szeretnék megélni a jövőben :D
2011. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor azt mondjátok hogy humán beállítottsággal teljesen ráb*asztam a továbbtanulásra? mit csinál akkor az a sok humános ember a világban? ők hogy élnek meg? mit dolgoznak? csak a reálosoké a világ? ez így nem fair!
2011. jan. 26. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Az élet sajnos egy nagy ki**szás.Nagyjából engem is ezek érdekelnek+szeretem a gyerekeket,de evvel sem vagyok előrébb.Ha találsz valamit kérlek írj kíváncsi vagyok.

Sok sikert.

2011. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!